Kobercové čtverce z kolekce GRAPHIC MARBLE vás zaujmou svou neobvyklou BAREVNOSTÍ, která připomíná vzhled mramoru.
Povrch je tvořen kvalitními polyamidovými smyčkami, které vynikají svou odolností. Bitumenový podklad zajistí velmi dobré akustické vlastnosti. Díky použitým materiálům a třídě zátěže 33 jsou tyto kobercové čtverce vhodné i do vysoce namáhaných bytových nebo komerčních prostor.
Mezi další výhody patří odolnost vůči příležitostnému používání kolečkové židle. Bez obav je také můžete instalovat do místností s podlahovým vytápěním.
Kobercové čtverce jsou vyráběny v rozměrech 50 × 50 cm a lze je libovolně kombinovat. Snadno si tak vytvoříte koberec podle svých představ – v různých barevných kombinacích či s vlasem v různých směrech, výsledek bude podle vašeho vkusu.
Jedno balení objektových čtverců obsahuje 20 kusů dílců, tedy 5 m2.